Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak Romowie integrują się w Puławach? Przyjadą sprawdzić to posłowie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 września 2018 r. o 17:37 Powrót do artykułu
Solidna milicyjna guma rozwiązuje takie problemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczekuję na moment gdy administracja przestanie pchać w dupę cyganom pieniądze z moich podatków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie może tak być że normalny polski obywatel musi wyjeżdżać za granicę lub pracować za wynagrodzenie które nie pozwala mu na godne życie a ta mniejszość ma wszystko za darmo jeszcze nękają innych i ich prawo nie obowiązuje .. prosta piłka albo zachowują się jak należy albo niech pakują majdan i szukają sobie innego kraju do zasiedlenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta społeczność integruje się jedynie z mops. Zasiłki są imponujące - auta posiadają, nowe telefony, obwieszeni złotem. Płacą jedynie rachunki za światło, telefony i tel satelitarną bo tu nie ma zmiłuj a resztę opłaca im miasto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziwi mnie to że akurat przed wyborami poruszany jest ten temat .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze czesto jak maszeruja spracowane familje cyganskie na osiedlu Lesna po w2yjsciu z biura opieki spolecznej.Najpierw  ida do sklepu,dziatwa malolatow zajada sie lodami,matka tacha pelna torbe z zakupami a na koncu maszeruje mezczyzna-cygan z buteka w kieszeni i dymiacym papierosem marki rothmans.Tez tak chcialbym zyc lecz na wszystko musze zarobic a nastepnie podzielic sie z panstwem ktore nie za bardzo wie jak mi sie zyje.Natomiast ta nacja ma sie dobrze a widac to juz od dawna.Dawniej bywalo gorzej,cyganki wrozyly,mezowie nawet pracowali a i nie przestrzegali jednego z przykazan.Dalej potrafia podzielic sie z bogatszymi zeby nie za bardzo bylo im dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po swoim psie sprzątam więc o co kaman gościu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze czesto jak maszeruja spracowane familje cyganskie na osiedlu Lesna po w2yjsciu z biura opieki spolecznej.Najpierw  ida do sklepu,dziatwa malolatow zajada sie lodami,matka tacha pelna torbe z zakupami a na koncu maszeruje mezczyzna-cygan z buteka w kieszeni i dymiacym papierosem marki rothmans.Tez tak chcialbym zyc lecz na wszystko musze zarobic a nastepnie podzielic sie z panstwem ktore nie za bardzo wie jak mi sie zyje.Natomiast ta nacja ma sie dobrze a widac to juz od dawna.Dawniej bywalo gorzej,cyganki wrozyly,mezowie nawet pracowali a i nie przestrzegali jednego z przykazan.Dalej potrafia podzielic sie z bogatszymi zeby nie za bardzo bylo im dobrze.
 Więc zaprotestuj przeciw systemowi opieki socjalnej, a nie uczestniczisz w populistycznej nagonce, o charkterze kiełbasy wyborczej, na jedną z mniejszości. Ja pracowałem w MOPS i obrazek rodziny  który przedstawiłeś (zupełnie zresztą zwyczajny i normalny, a który ciebie bulwersuje) nie dotyczy wyłącznie Cyganów. Zdecydowana większość korzystających z finansowych form pomocy to Polacy. Także ci z Wólki Profeckiej, ul. Romów i innych puławskich ulic. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziwi mnie to że akurat przed wyborami poruszany jest  ten temat .
 Mnie też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po swoim psie sprzątam więc o co kaman gościu?
 I tylko tyle zrozumiałeś z mojego wpisu?? Dobranoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie może tak być że normalny polski obywatel musi wyjeżdżać za granicę lub pracować za wynagrodzenie które nie pozwala mu na godne życie a ta mniejszość ma wszystko za darmo jeszcze nękają innych i ich prawo nie obowiązuje .. prosta piłka albo zachowują się jak należy albo niech pakują majdan i szukają sobie innego kraju do zasiedlenia.
 Po pierwsze kto to jest ten "normalny polski obywatel"? A poza tym gratuluję zdolności logicznego myślenia i analizy w łączeniu emigracji Polaków z kwestią socjalu pobieranego przez Cyganów. Jesteś świetnym materiałem dla wszelkiej maści populistów z zapędami ksenofobicznymi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za cholerne skur..kie panstwo co woli nierobów od własnych obywateli,,bolszewizm kwitnie ,a mówiom pisgłaby ,że łone prawica ,heheehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grobel to cygański prezydent jest za nimi jeżeli go wybierzecie będzie jeszcze gorzej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje się, że społeczność Romów nie tak dawno bo w marcu integrowała się w pizzerii Desperado z Kucharzami prawda?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oni to by się najchętniej zintegrowali z moim portfelem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...